Cosy 1 Bedroomed Central London

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Cosy 1 Bedroomed Central London is gelegen binnen 17 minuten lopen vanaf de Madame Tussauds Londen en op 3 km afstand van Het London Eye.

Cosy 1 Bedroomed Central London bestaat uit een zitruimte met een bureau, en modern comfort zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Tot de veiligheidsvoorzieningen op de kamer behoren rookmelders. De accommodatie heeft ook een apart toilet en een badkuip. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Het appartement omvat een magnetron, een waterkoker en een koelkast. Boxcar Baker & Deli met een aanbod van Deli keuken maaltijden is op korte afstand van deze accommodatie.

Dit appartement bevindt zich in de wijk Westminster in Londen, op een paar stappen verwijderd van London Marylebone metrostation. Het St. James's Park ligt binnen 2 km afstand van het appartement. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Londen City, gelegen op 20 km van het appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cosy 1 Bedroomed Central Londen
The Marigold Suite - Marylebone
Mobiele prijsaanbieding

The Marigold Suite - Marylebone

7.0
Goed 1 beoordeling
236 m van de accommodatie
Studio Suite In Central London W1 Zone 1
Mobiele prijsaanbieding

Studio Suite In Central London W1 Zone 1

464 m van de accommodatie
USD 190 USD 171
per nacht
Elegant 2 Bed Marylebone Flat With Balcony
Mobiele prijsaanbieding

Elegant 2 Bed Marylebone Flat With Balcony

509 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Marylebone
    300 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cosy 1 Bedroomed Central London apartment geplaatst?
      Cosy 1 Bedroomed Central London apartment is in de wijk Westminster gelegen, alleen 2,1 km afstand van British Museum.
    • Hoeveel kost het om bij Cosy 1 Bedroomed Central London apartment te verblijven?
      De huurprijs van Cosy 1 Bedroomed Central London apartment is £313.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cosy 1 Bedroomed Central London apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Cosy 1 Bedroomed Central London apartment zijn onder andere Victoria & Albert Museum, British Museum, Wetenschapsmuseum van Londen.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Cosy 1 Bedroomed Central London apartment?
      Cosy 1 Bedroomed Central London apartment is gelegen binnen 20 km van de luchthaven Londen City.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde metrostation London Marylebone bevindt zich binnen 250 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Costa Coffee en The Allsop Arms restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Marylebone
    300 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cosy 1 Bedroomed Central Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten